Rekreacja Wrocław Czas wolny Imprezy Sport Koncerty Rozrywka nad Odrą Kluby Puby we Wrocławiu Restauracje Wystawy Galerie InformRekreacja Wrocław Czas wolny Imprezy Sport Koncerty Rozrywka nad Odrą Kluby Puby we Wrocławiu Restauracje Wystawy Galerie Inform


Multikino PASAŻ GRUNWALDZKI


adres: Pl. Grunwaldzki 22
telefon: (71) 733 44 10 (rezerwacja)
lokalizacja: Plac Grunwaldzki
strona WWW: przejdź do strony
adres e-mail: WroclawPasaz@multikino.pl


Opis

Plac Grunwaldzki to jedno z najbardziej ruchliwych miejsc Wrocławia. Tuż przy Rondzie Reagana wyróżnia się duża bryła Pasażu Grunwaldzkiego. Na jego najwyższym piętrze znajduje się Multikino, jedenastosalowy multipleks.

W kinowych salach zmieści się 2651 osób. W największej może zasiąść jednocześnie 534 widzów. Mimo tych imponujących rozmiarów kino często pęka w szwach, a na imprezach często brakuje foteli dla wszystkich chętnych.

Multikino wyświetla nowości kinowe i premiery, ale to tylko część jego oferty. Kinomaniacy mają do wyboru szeroki wachlarz imprez. Część z nich to maratony filmowe. Wyświetlane są obrazy o różnej tematyce, np. horrory, filmy Quentina Tarantino etc. Można także zobaczyć ciekawe filmy dokumentalne, niewyświetlane w innych kinach. Jedną ze specjalności Multikina jest puszczanie na dużym ekranie najważniejszych wydarzeń sportowych, zwłaszcza ciekawych meczy piłkarskich. Organizowane są też turnieje gier komputerowych, gdzie rozgrywka, zamiast na monitorze komputerowym, toczy się na kinowym ekranie. Melomani zapewne ucieszą się z możliwości obejrzenia koncertów gwiazd światowej muzyki.

Multikino to także imprezy cykliczne. W pierwszy worek miesiąca panie są zapraszane na Kino na Obcasach, podczas którego wyświetlane są „babskie” filmy. Panom wstęp wzbroniony! Co środę do kina przychodzą mamy z niemowlętami w ramach Multibabykina. Sala przystosowana jest do ich potrzeb, każda mama ma do dyspozycji co najmniej dwa fotele.

Przed salami znajdują się dwa bary, w których można nabyć tradycyjny popcorn i colę, ale także wiele innych napojów i przekąsek. Na ustawionych tam telewizorach wyświetlane są mecze Orange Ekstraklasy, Premiership, Żużlowe Grand Prix i wiele innych wydarzeń sportowych. Pełnoletni kibice mogą podczas seansu nabyć w barze piwo.

Rodzice mogą w Multikinie zorganizować swoim pociechom urodziny. Poza tradycyjnym tortem i zabawami z animatorami dziecięcymi, dzieci oglądają wybrany przez rodziców film oraz mogą zobaczyć kino od zaplecza.

Multipleks w Pasażu Grunwaldzkim jest przyjazny dla studenckich kieszeni. Od poniedziałku do piątku żacy za bilet płacą jedynie 11 złotych.Wasze komentarze:dodaj komentarz

budowa serwisu Agencja Interaktywna Lama Media wydawca studente.pl; Informacja o cookies